Football-stars

• 23.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
"Estadio Anoeta" - у поточному сезоні взяти тут очки вдавалось лише грізному мадридському "Реалу". Рідні стіни, здавалось, подарують чергову перемогу "Реал Сосьєдаду" і в 1/16 фіналу національного кубка.

Захист "Альмерії" вже на 7-ій хвилині дав тріщину. Якобсен переоцінив свої можливості, Сарпонг ґречно подякував.

На 32-ій хвилині "біло-сині" зробили ще один крок до 1/8 фіналу - Елустондо без перешкод розстріляв ворота головою. Те, що сталось у другому таймі - інакше як неймовірним "камбеком" не назвеш. Рикошет допоміг відквитати один м’яч Гоітому. А згодом звання героя матчу за 20 хвилини оформив Леонардо Улоа.

Варто відзначити, що третій м’яч "Альмерія" забила, ледь не пропустивши за мить до цього у власні ворота. Рахунок 3:2. Втримати мінімальну перевагу, команда із південного сходу Іспанії спробує за два тижні у матчі-відповіді вже на домашній арені оформити путівку в наступний раунд національного кубка.