• 18.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость

Підопічні Луїджі Дель Нері зуміли впоратися з россо-нері.

До чергової віртуальної битві за чемпіонський титул Мілан і Ювентус підійшли з серйозними пробоїнами у складах. Алегрі не міг розраховувати не тільки на капітана Массімо Амброзіні, до відсутності якого вже звикли, але і на бразильців Роналдіньо і Тіаго Сілву, лазарет Юве, де вже давненько знаходяться Джіджі Буффон, Арман Траоре, Давид Ланцафаме і Зденек Григера поповнив в черговий раз пошкодив Яквінта . Ну і не будемо забувати про Красіч, якому злісне керівництво Федеркальчо виписало дискваліфікацію за симуляцію якраз напередодні принциповими поєдинку.

Через травми Сілви алленаторе россо-нері був змушений знову ставити в основу Сократіса Папастатопулоса, неабияк напоролася в минулому турі, коли з грека зробив посміховисько Езекіель Лавессі, але перед самим початком матчу виявилося, що Ювентус також не виставить найсильніший центр оборони. На передматчевій розминці пошкодив голеностоп Джорджо К'єлліні, і в стартовому складі намалювався Нікола Легроттальє.

Мілан ледь не вийшов вперед вже на шостій хвилині. Ібрахімовіч на лінії штрафної прийняв передачу Пато, розвернувся і з правого спробував викрутити м'яч у дальній кут - вдарив красиво, але удача шведу не посміхнулася, і круглий влучив у хрестовину воріт оторопів Сторарі. Господарі розпочали матч, рішуче налаштувавшись на швидкий гол, і через пару хвилин Ібра знову втратив свій шанс. Швед пробивав метрів з 11-ти (знову асистентом виступив Пато), але портьєрі Старої Синьйори перевів м'яч на кутовий. Тут же головою бив, що прийшов на розіграш корнера Папастатопулос - неточно.

У ці хвилини Дель Нері кинув всі сили на оборону своїх воріт, н, стримавши штурм, ювентіні почали активно контратакувати. Перший цікавий випад, завершився тим, що Дель П'єро зліва змістився до штрафної і пробив в ближній кут, де і стояв Абб'яті. Туринці почали помітно перегравати суперників на флангах - особливо на правому, де діяв Бонера - і незабаром це призвело до забитого голу. Фабіо Квальярелла ударом головою замкнув подачу Де Чельє, перестрибнувши Сократіса і Антоніні. Юве, що називається, зловив хвилю - Дель П'єро вистрілив метрів з 16-ти низом, і лише майстерність Абб'яті не дозволило м'ячу влетіти у дальній кут.

Трохи остудила запал гостей вимушена пауза в грі - Де Чельє зіткнувся з Бонер. Обидва не змогли продовжити матч - як і Антоніні з Маджо, в минулому турі. Бонеру, якого винесли з поля на ношах, замінив Іньяціо Абате, а замість Паоло вийшов номінальний вінгер Сімоне Пепе, так як, із захисників у Дель Нері в заявці був лише необстріляний Соренсен. Екс-гравець Удінезе пішов на правий фланг оборони, а ліворуч перемістився Мотта.

Пепе увійшов у гру не надто впевнено - ось він упустив Боатенга, і Кевін-Прінс головою пробив вище воріт, от не зміг забрати м'яч у Златана, і швед з пари метрів вистрілив над поперечиною. Це був один з двох прекрасних моментів Ібрахімовіч забити гол під завісу тайму - секундами раніше він головою пробив в руки воротареві після подачі Пато.

Другий тайм продовжився в тому ж дусі - Мілан атакував, Юве оборонявся, так, до того ж, втратив ще одного гравця. На рівному місці травмувався Мартінес, і Дель Нері кинув у бій Сіссоко. Маліец, досить рідко з'являється на полі в нинішньому сезоні, і став співавтором другого голу у ворота Абб'яті. Щоправда, не менших лавр від тіфозі Ювентуса гідний Антоніні - Лука програв боротьбу Момо після простої подачі Квальярелли ліворуч, той утік на побачення з воротарем, але пробити не зумів, а відпасував трохи назад на Дель П'єро.Чіткий удар у дальній кут, рахунок 0:2, в Сандро стає кращим бомбардиром Ювентуса в Серії А - тепер на його рахунку 179 точних ударів.

Алегрі підсилив атаку ветеранами Зєєдорфом й Індзагі, але характер гри не змінився ні на йоту. Ювентус не поспішав йти вперед, грамотно оборонявся і не давав россо-нері особливих варіантів для розвитку атакуючих дій. Один гол господарі все ж відіграв, коли Ібрахімовіч, вигравши верхову боротьбу у Пепе, з лінії воротарського головою замкнув навіс провалив матч Антоніні, але на більше господарів не вистачило. Були хаотичні простріли та навіси, грамотно грав Сторарі, а, коли на останній хвилині Феліпе Мело зніс у штрафному Індзагі, радісний крик Сан-Сіро через секунду змінився гулом обурення - за мить до фолу Піппо опинився в офсайді.

Мілан - Ювентус 1:2
Голи: Ібрагімович, 82 - Квальярелла, 24, Дель П'єро, 65

Мілан: Абб'яті, Бонера (Абате, 35), Неста, Папастатопулос, Антоніні, Пірло, Боатенг (Зеєдорф, 69), Гаттузо, Робіньо, Пато (Індзагі, 75), Ібрагімович

Ювентус: Сторарі, Мотта, Бонуччі, Легроттальє, Де Чельє (Пепе, 40), Мартінес (Сіссоко, 56), Феліпе Мело, Аквілані, Маркізіо, Квальярелла, Дель П'єро (Амаурі, 86)

Попередження: Пірло, Боатенг - Феліпе Мело, Пепе