Football-stars

• 18.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
"Манчестер Юнайтед" не без проблем пробився до чвертьфіналу кубка Англійської ліги, перегравши в рідних стінах аутсайдера Прем’єр-ліги "Вулверхемнтон".

Втім в першому таймі командам не вдалось відкрити рахунок. Феєрію голів у матчі на 56 хвилині розпочав 19-річний дебютант манкуніанців португалець Бебе дотепно перекинувши голкіпера. Не минуло і чотирьох хвилин як гості, зусиллями захисника Джорджа Елокобі вирівнюють становище. Зумів про себе нагадати і Парк дже Сун вивівши "дияволів” знову вперед. Та і на це у ”Вулверхемтона” була відповідь.

Кевін Фолі дарує власним фанам надію на успіх. Вже не вперше рятувати Фергюсона прийшлось Хавєру Ернандесу. На останній хвилині красиво обігравши захисника встановлює остаточні 2:3 на користь "Манчестер Юнайтед".