Football-stars

• 25.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
В останньому матчі 37 туру АПЛ "Ліверпуль" на своєму полі легко здолав лондонський "Челсі" з рахунком 4:1.

"Ліверпуль" - "Челсі" 4:1 (3:0)

Голи: Хендерсон, 25; Аґґер, 29; Шелві, 61 - Есьєн, 19 (автогол); Рамірес, 50

Попередження: Хендерсон, 65; Аґґер, 71 - Ферейра, 15; Террі, 22; Есьєн, 44; Івановіч, 45+1

Заміни: Родріґес (Куйт, 84); Даунінґ (Стерлінґ, 84) - Старрідж (Лукаку, 68)

З турнірної точки зору обом командам вже нічого не було потрібно, адже обоє здобули право виступати у Лізі Європи завдяки Кубку Ліги ("Ліверпуль") та Кубку Англії ("Челсі"). А про Лігу чемпіонів суперники вже забули давно. Щоправда, "Челсі" ще має шанс туди потрапити, якщо виграє фінал Ліги чемпіонів від "Баварії" через десять днів.

Все ж господарі прагнули помститися за поразку у фіналі Кубку Англії три дні тому. Цю злість господарі продемонстрували у першому таймі 3:0, не забивши навіть пенальті. У другому таймі аристократи хотіли показати, що у них не така кров і бразилець Рамірес заштовхав м'яч у сітку. Проте господарі відновили різницю завдяки подарунку від резервного воротаря "Челсі" - 4:1.