Football-stars

• 19.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Ветеран ПСЖ Людовік Жюлі не зміг дограти матч 7-го туру чемпіонату Франції "Ланс" - ПСЖ. На 75-й хвилині його було замінено на Жеремі Клемана. Жюлі відчув біль у коліні і сам попросив заміну.

Сьогодні 34-річний ветеран не брав участі в тренуванні, потрапивши до клубних медиків. За індивідуальною програмою займаються також Матьє Бодмер, Сеара і Стефан Сессеньйон.

Нагадаємо, що "Парі Сен-Жермен" здобув виїзну перемогу над "Лансом" - 2:0 в заключному матчі 7-го туру чемпіонату Франції. Усі голи було забито після перерви. Спочатку Бедімо забив у власні ворота, а в останні хвилини гри відзначився новачок ПСЖ Нене, для якого цей гол став вже 4-м у нинішньому чемпіонаті. Ця перемога дозволила ПСЖ піднятися на 5-е місце у турнірній таблиці.