Football-stars

• 19.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
У напівсутінках київське "Динамо" здобуло важку перемогу у Луцьку в інтригуючому поєдинку, що так легко починався для підопічних Лужного.

Результат кияни силами Ярмоленка почали робити з перших хвилин. "Волинь" вийшла зовсім незібраною на поєдинок, через що раз по раз виникали провали в обороні лучан. Вже на третій хвилині Ярмоленко після навісу Даніло та скидки головою Єрьоменка ударом з розвороту поклав кулю точно у ворота Волині - 0:1 для "біло-синіх". Ще за шість хвилин Андрій зробив дубль: ціла вічність пройшла, поки Мілевський зупинив м'яч у штрафній Волині, обробив його, розвернувся і віддав Ярмоленку, який подвоїв перевагу столичного клубу - 0:2! Надалі Ярмоленк, Єрьоменко та михалик могли доводити рахунок до непристойного, однак, схоже, пошкодували волинян.

А що команда Кварцяного? Тільки в другій половині першого тайму зуміла вирівняти більш-менш гру і зменшити кількість небезпечних моментів біля своїх воріт. Самі ж попереду змогли створити одну нагоду: активний Пищур ледь ударом головою не замкнув на дальній штанзі подачу Павлова.

Другий тайм став, мабуть, окрасою туру. На самісінькому його початку Мілевський та Михалик виходили віч-на-віч з Недільком: з ударом першого воротар справився, а постріл другого прийняла на себе стійка. І тут спрацювало золоте футбольне правило, адже фактично одразу "Волинь" скоротила рахунок - це Скоба замкнув навіс з кутового.

Напруги не витримало освітлення стадіону - на щоглі, що повинна була освчувати половину поля, де розташувались господарі поля, світився лиш один прожектор. В певний момент здалось, що матч не завершиться, однак світло вже ж з'явилось (щоправда, половина полі "Волині" освітлювалась тільки на половину). Після паузи на полі були одна команда - "Волинь", та втілити ігрову й територіальну перевагу вирішальний м'яч "хрестоносцям" не вдалось. Красивий та інтригуючий поєдинок таки завершився перемогою сильнішого, яким виявилось київське "Динамо".