Football-stars

• 23.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
У фіналі Ліги Європи "Порту" вистачило одного голу в ворота "Браги", аби стати переможцем цього турніру.

Його на свій рахунок записав нападник "драконів" Фалькао, для якого цей гол став  18-им у Лізі Європи. Тепер Фалькао став найкращим бомбардиром в історії турніру Кубок УЄФА / Ліга Європи, адже на один гол перевершив доробок попереднього рекордсмена Юргена Клінсмана.

"Порту" - "Брага" 1-0 (1-0)

Гол: Фалькао, 44

Попередження: Сепунару, 49, Елтон, 90, Роланду, 90 — Віана, 24, Сільвіо, 30, Гарсія, 55, Моссоро, 59, Кака, 80

"Порту”: Елтон, Сепунару, Отаменді, Роланду, Перейра, Моутіньо, Гуарін (Беллускі, 73), Фернандо, Фалькао, Халк, Варела (Родрігес, 79)

"Брага”: Гусмао, Родрігес (Кака, 46), Сільвіо, Гарсія, Жуніор, Куштодіу, Уго Віана (Моссоро, 46), Алмейда, Осоріо, Ліма (Мейонг, 66), Сезар

The FC Porto Team Is

Про те, що перед поєдинком недаремно перевагу віддавали саме "Порту” підопічні Віллаша-Боаша почали доводити вже зі стартових хвилин. Однак попри перевагу у володінні м’ячем, створити бодай один більш-менш небезпечний момент їм так і не вдалося.

SC Braga Football Team Pose Prior To The UEFA Europa League Final Football Match FC Porto Vs

Ближче до завершення першої половини "дракони” дещо віддали ініціативу номінальним гостям, однак "Брага” так і не змогла створити в нападі нічого путнього. Коли ж здавалося, що перший тайм так і завершиться без голів, витончена передача Гуаріна на Фалькао завершилася невідпорним ударом головою останнього — 1:0.

Radamel Falcao, From Colombia Scores

По перерві на поле вийшов Моссоро і майже одразу ж вийшов на побачення із голкіпером ”Порту” Елтоном, однак переграти останнього не зумів. Як з’ясувалося згодом, саме удар Моссоро і став найнебезпечнішим моментом біля воріт "Порту” за увесь матч.

SC Braga's Brazilian Defender Mossoro Shoots

"Бразі” не було що втрачати, то ж команда усім складом пішла вперед, проте грамотні дії "Порту” в обороні так і не дозволили суперникам зрівняти рахунок і перевести матч в овертайм. 1:0 і вітаємо "Порту” із черговим трофеєм на євроарені.

FC Porto's Team Celebrate Their Victory With The Trophy At The End Of The UEFA Europa League Final Football Match FC