Football-stars

• 30.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
У матчі-відкритті 49 сезону Бундесліги чемпіон Німеччини дортмундська "Борусія" здолала "Гамбурґ" із рахунком 3:1.

"Борусія" (Д) - "Гамбурґ" - 3:1 (2:0)

Голи: Ґроскройц 16, 48, Ґьоце 30 - Теше 79.

Вже з перших хвилин поєдинку чинні чемпіони бундесліги налагодили тотальний контроль над м'ячем. Футболісти "Гамбурга" крутилися, немов білка в колесі, але це лише призводило до незрозумілої метушні і пожеж у власному штрафному майданчику. Один лиш Кагава мав, як мінімум, три стовідсоткові нагоди, щоб забити гол у ворота гостей ще в першому таймі.

Натомість Кевін Гроскройц відзначився вже з першої спроби. Опинившись віч-на-віч із Дробни, пробив у дальній кут, і м'яч від штанги закотився у ворота. Після пропущеного голу, "Гамбург" розвалився остаточно. Практично до 70 хвилини поєдинку "Борусія" фестивалила, як тільки хотіла. І лише при рахунку 3:0 підопічні Кльопа дозволили собі дещо розслабитися, великодушно поступившись супернику центром поля. Ледь не поплатилися за таку розкіш!

Після голу "Гамбурга" на 79 хвилині виникло враження, що варто "Борусії" пропустити ще раз, і вона опиниться у глибокому нокдауні. Та темп атак гостей дещо збив ряд замін, проведених Кльопом. Під фінальний свисток жовто-чорні трибуни "Сигнал Ідуна Парку" вибухнули аплодисментами. "Борусія" переконливо довела, що їй під силу захистити чемпіонський титул. Чим тепер відповість "Баварія" і Ко?

Germany Soccer Bundesliga

Borussia Dortmund v Hamburger SV - Bundesliga

До стартового свистка наставник "Гамбурга" Міхаель Оеннінг перебував у чудовому гуморі. Інтуїція його підвела...

BVB Dortmund's Kevin Grosskreutz is surrounded by his fellow team members after scoring a goal against HSV Hamburg during their German first division Bundesliga 2011/2012 season opening soccer match in Dortmund

Borussia Dortmund - Hamburger SV Borussia Dortmund - Hamburger SV

Borussia Dortmund - Hamburger SV

Borussia Dortmund - Hamburger SV 119687785

Players of BVB Dortmund celebrate beating HSV Hamburg by 3-1 in their German first division Bundesliga 2011/2012 season opening soccer match against in Dortmund