Football-stars

• 13.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость

Рівна гра "від воріт до воріт" принесла голи, але не принесла успіху жодній з команд.

Ось і зустрілися два родичі (не будемо забувати, що Румунія пишеться як Романія - від слова Рома, тобто Рим).Які прогнози на цей матч можна було очікувати? В основному, питання стояло не "Хто переможе?", А "Скільки Італія заб'є?"

Але вийшло трохи не так. Скуадра Адзурра, звичайно, більше володіла ініціативою, але якщо Румунія відповідала, так жодного захисту, ні Вівіан мало зовсім не здавалося! Але це потім гра більш-менш вирівнялася, а початок першого тайму було прикрашено квітами Скуадри Адзурри. Балотеллі, якого коментатори називали не інакше, як Супер Маріо, намірився довести, що його не дарма викликали замість Кассано. Маріо і бив, і пасував, і падав у районі штрафного майданчика суперника - загалом, робив усе, що і покладається справдешньому форварду. Окрім одного - забивання голів.

Інакше надійшов його візаві у збірній Румунії - наш старий добрий знайомий Чіпріан Маріка. Переважна кількість моментів у румунів - на "його совісті". Маріка входив у штрафну, навішував і прострілював - тобто, теж робив, як істинний форвард. Ось тільки Чипріан виявився трохи більш вдалим Маріо. Чергова атака румунів, простріл у штрафну - і після відскоку м'яч опинився у Маріки, перед яким залишалися лише ворота та Вівіан.Чипріан вибрав ворота - і м'яч затріпотів у їх верхньому кутку.

Варто відзначити, що до того моменту Румунія вже понесла незаплановані втрати - захисник Крістіан Ківу потягнув м'яз і побрів на лавку запасних, сумно стискаючи в руці свій знаменитий шолом. До честі румун, у першому таймі вони зуміли впоратися без свого ветерана.

Після перерви почав розважатися Пранделлі, дуплетом і тріо міняючи гравців. І, треба помітити, це принесло свої плоди. Джилардіно пасував, бив і падав у штрафному, Пірло ще раз показав, що він Пірло, а Квальярелли впору купувати футболку з написом "Чому я не в основі?". Адже після кутового, поданого блискучим Пірло, саме Фабіо замикав передачу, але по дорозі м'яч торкнувся Маріки, який зробив дубль. Як у тому анекдоті "- Я забив сьогодні два голи. - Молодець, а який рахунок? - 1:1".

Після пропущеного м'яча румуни прокинулися і змусили активно поразмінаться Вівіан, але голкіпер Скуадри з честю витримав це випробування. Арбітр не став додавати зайвих хвилин і свиснув закінчення матчу на дев'яносто першій хвилині, не чекаючи її закінчення.На особі обох команд читалися суперечливі почуття - хлопці просто не розуміли, радіти їм чи плакати.

Італія - Румунія 1:1

Голи: Маріка, 34 - Маріка (аг), 82

Італія: Вівіан, Сантон (Кассані, 60), Бонуччі, Раноккія, Бальдзаретті, Аквілані, Маурі, Ледесма (Де Россі, 46, Пацціні, 79), діамант (Пірло, 46), Балотеллі (Квальярелла, 60), Россі (Джилардіно , 46)

Румунія: Пантілімон (Тетерушану, 46), Ропа, Ківу (Гоян, 16), Тамаш, Рац, Ропотан (Алекса, 80), торж (Танасе, 58), Дік (Іліє, 90), Флореску, Маріка, Станку