• 02.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость

Команда Руді Гарсії на своєму полі впевнено здолала Брест.

Доги перед цим поєдинком відчували себе не найкращим чином, тому що в чемпіонаті їм не вдавалося перемогти протягом трьох турів поспіль. Причому своїм реальним конкурентам у боротьбі за найвищі місця в турнірній таблиці - Марселю і Ліону - Лілль програв, причому програв обидва рази з рахунком 1:3, досить впевнено. Так що мотивація на звітний матч у господарів поля була недосяжною за визначенням. Тим більше, що в гості до команди Руді Гарсії приїхав несподіваний лідер чемпіонату, який до цих пір це своє звання утримує, і швидше за все саме цю позицію буде займати Брест і за результатами поточного туру.

Вісім ігор не пропускав голів у свої ворота Брест перед цим поєдинком. Останнім, хто забивав у ворота новачка в чемпіонаті був Макун, який своїм точним ударом приніс Ліону три очки в домашній грі з підопічними Алекса Дюпонт. Однак Лілль така грізна серія не налякала, і на сорок другій хвилині М. Соу її перервав.

Загалом же, серія без пропущених голів у чемпіонаті тривала для Бреста вісімсот тридцять дві хвилини.

Лілль набагато впевненіше провів цей поєдинок, ніж Брест. Особливо відчутним був перевагу господарів поля після перерви, коли протягом практично всього тайму вони контролювали перебіг подій на полі, і хоч в середині другої половини гри Пойє запалив вогник надії в гравцях гостьової команди, все ж таки розгорітися в полум'я йому так і не вдалося. Доги буквально не розлучалися з м'ячем, і впевнено довели справу до перемоги.У результаті, Лілль тепер програє нинішньому лідеру першості, того ж Бресту, всього три пункти.

У паралельних зустрічах Ніцца і Ланс здобули перемоги з однаковим рахунком, а Монако на виїзді розгромило Нансі. Цікаво, що допомогли в цьому розгромі хлопцям з князівства ... захисники Колючок, які менш ніж за десять хвилин у другому таймі забили два голи у власні ж ворота, і взагалі-то вирішили наперед цими ударами весь результат протистояння.

Лілль - Брест 3:1
Голи: М. Соу, 42, Гервіна, 49, Хазар, 75 - Пойє, 60

Лілль: Ландро, Дебюші, Рамі, Шеджу (Розегнал, 67), Емерсон, Кабай, Мавуба, Гервіна, Фро (Обраняк, 67), Хазар (Де Мело, 77), М. Соу

Брест: Елана, Феррадж, Мартіаль (Лоренці, 46), Байссе, Даф, Евола, повідомлення Повідомлення, Пойє, Лесоймье, Микола (Гругі, 65), Руа

Попередження: Емерсон - Руа

Нансі - Монако 0:4
Голи: Гаванон, 55 (у свої ворота), Лотьє, 62 (у свої ворота), Парк. 81, 87

Нансі: Грегорін, Кретьєн (Лемайтр, 20), Лотьє, Андре Луїз, Брізон, дяки, Гаванон, Б. Траоре (Ваіруа, 63), Фере, Бакар (Кувілье, 46), Хаджі

Монако: Рюффье, Пігреньє, Монгонгу, Ханссон, Боннар, Нкулу, Менді, Малонга (Д. Траоре. 82), Обімейянг, Госс, Парк