Football-stars

• 30.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Хто встановив абсолютний рекорд клубу, яка команда стартувала "найсухіше" у своїй історії, скільки голів забили команди у турі... Про це та інше в огляді другого туру чемпіонату Німеччини.

Голи
У цьому, як і у попередньому турі, футболісти забили 23 голи. Менше голів, ніж за ці два тури (46), було востаннє 10 років тому у сезоні 2001/02 - 44 голи.

Негатив стає позитивом
Невдалий старт у Лізі Європи позитивно вплинув на "Майнц" у чемпіонаті Німеччини. Підопічні Томаса Тухеля отримали заряд, який допоміг їм після двох перемог очолити турнірну таблицю Бундесліги. "Гановер" як несподіванка минулого сезону також прописався на верху таблиці. Обидві команди - єдині, яким вдалося на старті набрати максимум очок.

SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05

Гольовий старт
У всіх 18 матчах старту чемпіонату ще не було зафіксовано нульової нічиєї. Причому всім командам вдалося принаймні раз скуштувати смак голу у ворота суперника.

Невдалий старт для Сольбакена
Із усіх команд "Кельн" залишається єдиною невдахою, якій не вдалося здобути хоча б одне очко. Востаннє команда з-над Рейну тягла хвіст таблиці після 12 туру минулого чемпіонату.

FC Schalke 04 - 1. FC Köln
Непомітний Баллак
Міхаелю Баллаку у своїй 250 грі у Бундеслізі не вдалося відзначитись бодай ударом по воротах суперника. Крім того, гравець "Байєра" виграв лише третину своїх єдиноборств.

119687770

Ефективність понад усе
Гравцеві "Байєра" Сімону Рольфесу після заміни вистачило лише трьох контактів м'яча, щоб віддати гольову передачу для переможного голу у матчі проти "Вердера".

Bayer 04 Leverkusen - Werder Bremen

Рекорд
Папіс Демба Сісе, забивши у цьому турі 30 гол за час виступів за "Фрайбурґ", став одноосібним форвардом-рекордменом команди за кількістю забитих голів у Бундеслізі.

Другий ювілей
Наставнику "Шальке" Ральфу Ранґніку вдалося у цьому турі здобути соту перемогу як тренер у Бундеслізі. Першу перемогу він святкував у травні 1999 року на посту головного тренера "Штутґарта" у матчі проти "Фрайбурґа" (3:1).

FC Schalke 04 v 1. FC Koeln - Bundesliga

Різкий поворот
У минулому сезоні "Шальке" не зумів здобути жодної перемоги після того, як суперник першим забивав у матчі. Цю негативну серію у цьому сезоні вдалось перервати вже у другому турі та ще й із солідним запасом - 5:1.

Schalke 04's and Cologne's players jump for a ball during their German first division Bundesliga soccer match in Gelsenkirchen

Перший хет-трик

Форвардові "Шальке" Клаасові-Янові Хунтеларові ще ніколи за час виступів у Бундеслізі не вдавалось забити в одному матчі більше, ніж один гол. Цього разу йому вдався одразу хет-трик. Вісім ударів по воротах суперника - також його нове досягнення в одному матчі.

Футбольна година пік
"Гановеру" у гостьовму матчі проти "Нюрнберґа" протягом десяти хвилин (від шістнадцятої до двадцять шостої) вдалось забити два вирішальні голи матчу (підсумок 2:1).

1. FC Nuernberg - Hannover 96

Удар зі штрафного
Гравець "Хофенхайму" Сеяд Саліховіч забив сьомий гол у своїй кар'єрі у Бундеслізі зі штрафного. Такий результат із теперішніх гравців Бундесліги має лише бразильський гравець "Вольфсбурґа" Дієґо.

1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund

Краще пізно, ніж ніколи
Рекордсмен Бундесліги мюнхенська "Баварія" змушена була чекати на перший гол у чемпіонаті 180 хвилин - антирекорд для мюнхенської команди у Бундеслізі.