Football-stars

• 26.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Хто зупинить хлопців Венгера? "Арсенал" здобув третю розгромну перемогу поспіль. Після "Шахтаря" та "Манчестер Сіті" під лондонський потяг потрапили "сороки" із "Ньюкасла".

Матч 1/8 фіналу Кубка англійської ліги розпочався ударом Алана Сміта, після якого м'яч влучив у поперечину. На цьому звершення господарів "Сент-Джеймс Парку" закінчились. Перший гол, що його пропустили "біло-чорні" вийшов дещо курйозним. Захисник, вибиваючи м'яча з лінії воріт, поцілив у голову власному воротарю. Відтак на голкіпера записали автогол.

Відразу після перерви "гармаші" відзначилися вдруге. Тео Уолкот вигулькнув з-за спин захисників і реалізував вихід один на один. Просто путівки до чвертьфіналу "Арсеналу" виявилося замало і "гармаші" продовжували принижувати "Ньюкасл" перед його ж фанами. Гол-красень у дев'ятку забив нападник збірної Данії Ніклас Бендтнер.

Фінальну крапку поставив Тео Уолкот. Чотирнадцятий номер гостей знову втік від оборонців на побачення з голкіпером. 0-4. В інших матчах після екстратаймів путівки до чвертьфіналу здобули "Астон Вілла" та "Вест Хем".