Football-stars

• 19.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Тимощук та компанія йдуть далі. Мюнхенська "Баварія” здолала стадію 1/16 національного кубка, на якій волею жеребу її суперником став бременський "Вердер”.

Неприємні наслідки сліпого жеребкування підопічні Ван Галя відчули уже на другій хвилині. Добре знайомий вболівальникам "Альянс” Арени Клаудіо Пісаро засмутив фанів, яких колись тішив своєю результативністю.

До честі форварда він не став гучно святкувати взяття воріт команди кольори, якої захищав майже 8 років. Нині у Мюнхені, утім свої герої, і матч проти "Вердера” став зірковим для одного з них. Бастіан Швайнштайгер на 27-й хвилині скористався тим що один із захисників Вердера залишився біля лінії поля, дозволивши півзахисникові уникнути офсайду – 1:1.

На старті другого тайму Вердер міг знову опинитися попереду та після пострілу Марко Арнаутовіча на себе м’яч прийняла поперечка. Незадовго після цього епізоду Швайнштайгер і оформив звання героя матчу. Гарматний удар Бастіана з понад 30-ти метрів приніс "Баварії" путівку до наступного раунду Кубка. Доклався до тріумфу своєї команди і Анатолій Тимощук, який провів на полі усі 90 хвилин.