Football-stars

• 26.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Фатальне невезіння киян у матчі призвело до маси невикористанних моментів, автоголу та вилучення на рівному місці Шевченка.

Забило "Динамо" уже в дебюті: Гусєв на правому фланзі розібрався із суперником, навісив на лінію воротарського, звідки Ярмоленко переправив м'яч у дальню дев'ятку. Проте перший же стандарт біля воріт киян завершився голом - Огнєн Вукоєвіч зрізав м'яч на стійку, де стояв Гусєв, і від ноги того куля залетіла у ворота Шовковського. Це була єдина небезпека, яку створили португальці до перерви, натомість підопічні Сьоміна не використали масу моментів. Забивати могли Кравець, Мілевський, Гусєв, але або удари динамівців були трохи неточними, або свою команду рятував Артуро.

По перерві для "Динамо" гра розпочаласвя й так важко, а на 60-й хвилині підопічні Сьоміна залишилися в меншості. Причому за дві жовті картки вилучили Андрія Шевченка, який заледве встиг з'явитися на полі. Першу жовту Андрій отримав за гру прямою ногою, а другу - за удар після свистка. Скільки нападник не сигналізував арбітру, що він не чув цього свистка, той залишився невблаганним.

Після цього футбол фактично завершився - жодна команда не створила бодай напівмоменту. Динамівцям це було зробити складно через гру в меншості, а "Брага" просто не хотіла ризикувати - рахунок її цілком влаштовував.

У будь-якому випадку, рахунок 1:1 - завжди такий, що залишає вирішення питання переможця на другий поєдинок.