Football-stars

• 05.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Заповнений стадіон "Динамо" імені Валерія Лобановського" став свідком чудової перемоги динамівців над грізним суперником.

До першого голу гра проходила рівно - атакували обидві команди по черзі. Перший напівмомент виник саме у гостей: Сілва вивів Річардса на побачення з кіпером "Динамо", але Шовковський прочитав ситуацію, вчасно вийшов з воріт і забрав м'яч. На цей епізод кияни відповіли на 25-й хвилині - і одразу голом! Ярмоленко розхитав опонентів на лівому фланзі атаки "Динамо" і подав у штрафний, де Шева переправив кулю у ворота. Надалі на полі була тільки одна команда - Сьоміна. До свистка на перерву "біло-сині" провели кілька дуже гострих атак. Особливо в атакувальних діях вирізнялись Шевченко, Ярмоленко та Мілевський - ця трійця витворяла неймовірне. Гостей від пропущеного голу рятувала матінка Фортуна.

В другій половині нічого не змінилось. Динамівці впевнено продовжували утримувати м'яч, грати красиво в пас і проводити гострі контратаки. Гості мало загрожували воротам українського віце-чемпіона, а м'ячі після ударів футболістів одного з найбагатших клубів світу ставали легкою здобиччю Шовковського.
Подвоїв перевагу "Динамо" Гусєв, який заволодів снарядом на 11-метровій позначці і розстріляв Харта. Олег міг взагалі ховати "МанСіті", однак не переграв кіпера манчестерців наприкінці основного часу.

Тож 2:0 - комфортна і впевнена перемога "Динамо", яка стає гучною заявкою на вихід підопічних Сьоміна у чвертьфінал Ліги Європи.

"Динамо" - "Манчестер Сіті" - 2:0 (1:0)

Голи: Шевченко 25, Гусєв 77.

"Динамо": 1.Шовковський (к.), 2.Даніло Сілва, 5.Вукоєвич, 6.Попов, 7.Шевченко (36. Нінкович 88), 9.Ярмоленко, 10.Мілевський, 20.Гусєв, 23.Єрьоменко, 34.Хачеріді, 37 . Юссуф. Запасні: 35.Коваль, 3.Бетао, 19.Гармаш, 22.Кравець, 44.Алмейда, 77.Гільєрме.

"Манчестер Сіті": 25.Харт, 2.Річардс, 4.Компані, 5.Забалета, 10.Джеко, 13.Коларов (8.Райт-Філліпс 82), 18.Баррі (к.), 19.Лескотт, 21.Давід Сілва, 42.Я.Туре, 45.Балотеллі (32.Тевес 57) Запасні: 12.Тейлор, 17.Боатенг, 24.Віейра, 34.де Йонг, 38.Боята.

Попередження: Юссуф 81 - Балотеллі 52, Тевес 79, Сабалета 87.