• 06.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость

Сіті не зміг гарантувати собі достроковий квиток у весну, а Ювентус знову зіграв внічию.

Перемога Сіті давала команді Манчіні право на вихід у весняну стадію Ліги Європи, проте, пам'ятаючи про останні невдачі «городян» в англійському чемпіонаті і майбутньому поєдинку з ВБА, італійський коуч гостей не міг втриматися від спокуси зіграти в Познані не основним складом. Як результат - у порівнянні з матчем проти Вулвз на вихідних, на полі стадіону в Познані у старті вийшло лише три гравці - Адебайор, Річардс і Мілнер.

Втім, навіть такий набір гравців вселяв страх гравцям Леха. Господарі поля зі стартових хвилин притиснулися до власних воріт, дозволивши супернику створити кілька найперспективнішим епізодів, а в одному з таких Лескотт навіть відправив м'яч у сітку воріт Бурич. Втім, м'яч справедливо не був зарахований через офсайд. Англійський клуб не зменшив тиску на хазяйські володіння - пару раз підопічним Хосе Марії Бакеро відверто щастило, коли м'яч спершу був винесений захисником Леха із стрічки, а потім лише надзусилля Бурич не дозволили сфері перетнути лінію воріт. І весь цей тиск гостей у результаті закінчилося ... м'ячем у сітці воріт Шия Гівена. Обрізався в середині поля Вієйра, накликавши на свою оборону контратаку противника і коли здавалося, що небезпека вже ліквідована (все той же француз виніс м'яч за межі штрафної), звідки не візьмись з'явився Іньяціо і соковитим дальнім ударом з правої поклав шкіряний снаряд прямо в куточок воріт ірландського варта гостей. Тиснули-тиснули підопічні Манчіні, але на перерву пішли, програючи з різницею в один м'яч ...

Старт другої половини зустрічі вийшов ідентичним тому, що відбувалося на початку першої.Знову Ман Сіті безроздільно панував на зеленому газоні познанського стадіону, але на цей раз ця обставина принесло гравцям у білих футболках дивіденди. Мілнер виконав подачу з кута поля, перший удар Адебайора Бурич насилу парирував, але на добиванні виявився все той же тоголезец, який найпотужнішим пострілом продовжив власну традицію обов'язково забивати Льоху - 1:1!

Здавалося, у Леха немає шансів навіть на те, щоб утримати нічию - настільки потужно почав тайм Сіті. Однак поступово гра вирівнялася, господарі оговталися і навіть кілька разів серйозно загрожували воротам Гівена. А коли здавалося, що матч точно закінчиться нічийним результатом, підопічні Манчіні пропустили вдруге за гру. І гол вийшов досить курйозним. Фланговий навіс зліва здавалося б без проблем ліквідує Дедрік Бойята. Він і ліквідував ... тільки от вибиваючи м'яч, влучив у голову стояв поруч Арболеда, від якої кругляш залетів за спину гивень. У автора забитого м'яча (хоча авторство щось ще) навіть звело ногу від напруги, але, здається, це була сама приємна біль у кар'єрі колумбійця.

На закуску гол-красень у ворота Гівена поклав вийшов на заміну Можджень. Манчіні безумовно є, над чим замислитися.

Лех - Манчестер Сіті - 3:1 (1:0)
Голи: Іньяціо, 30, Арболеда, 86, Можджень, 90 +1 - Адебайор, 51

Лех: Бурич - Кікучі, Босацкі, Арболеда, Енрікес - Пешко (Вілк, 73), Іньяціо (Кьельб, 52), Джурджевіч, Кривець - Стіліч (Можджень, 62), Руднєв

Ман Сіті: гивень - Сабалета, Річардс, Бойята, Лескотт - Джонсон, Вієйра, Мілнер (Компані, 78), Брідж (Коларов, 70), Райт-Філліпс (Сілва, 46) - Адебайор

Попередження: Руднєв, Джурджевіч, Можджень - Річардс, Брідж

Туринці, натхненні недавнім успіхом в Мілані в рамках Серії А, всерйоз розраховували здобути і першу перемогу в груповому турнірі другого за значущістю єврокубку. Однак гості з Австрії виявилися міцним горішком - весь перший тайм підопічні Хуба Стевенса самовіддано проотбівалісь, часом навіть здійснюючи вилазки до воріт Сторарі, заробляючи в своїх контратаках небезпечні стандарти. А в другому таймі гості і зовсім виглядали трохи краще іменитих господарів, і будь точніше Вальнер або Янтшер, нічийна серія Сіньри цілком могла б і не продовжитися.

Юве четвертою поспіль нічиєю донезмоги ускладнює собі завдання виходу в наступну стадію турніру. Особливо на тлі результату в паралельному матчі.

Ювентус - Ред Булл Зальцбург - 0:0

Ювентус: Сторарі - Мотта, Бонуччі, Легроталье, Пепе (Джаннетт, 83) - Красіч (Бюхель, 63), Джандонато (Лівьеро, 51), Сіссоко, Маркізіо - Дель П'єро, Амаурі

РБ Зальцбург: Треммела - Швеглер, Секайя, Афолабі, Хінтереггер - Янтшер, Покрівац (Ляйтгеб, 66), Шімер, Мендес (Аугустінуссен, 80), Сарате - Вальнер (Алан, 74)

Попередження: Сісокко, Маркізіо - Покрівац, Секайя, Янтшер