• 06.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость

Спортінг своєю поразкою ввергає інших суперників в битву за другу позицію.

У головному матчі групи Левскі упустив важливу перемогу, виграючи у Лілля 2:1. Французи перебували на другому місці й випереджали суперника на один пункт. Все вирішив автогол Іванова, що дозволив Ліллю зрівняти рахунок на 88 хвилині.Цікаво, що Іванов з'явився за поле за хвилину до свого "звершення".

У другій зустрічі квартету C одноосібний лідер Спортінг влетів другим складом Гент 1:3.Перемогу бельгійцям принесли гравці, які вийшли на заміну - Конте і Арбайтман. Втім, португальському гранду з дев'ятьма очками на все це плювати, а от боротьба за другу позицію загострилася: у Лілля п'ять пунктів, Левскі і Гент набрали по чотири.

Левскі (Софія) - Лілль 2:2
Голи: Дембеле, 11, Гаджієв, 82 - Де Мело, 35, Іванов, 88 (у свої ворота)

Левскі: Акалскі, Малдер, Мілієве, Грін, Мінев, Гаджієв, Йовов (Огняном, 60), Слорі (Младенов, 58), Тасевські (Іванов, 87), Жаозіньо, Дембеле

Лілль: Ландро, Беріа, Шеджу, Розегнал, Суаре, Мавуба (Кабайе, 56), Дюмон, Гуйє, Обраняк, Жервіньо (Соу, 57), Де Мело (Хазар, 76)

Попереджені: Мінев, Слорі - Мавуба, Соу

Гент - Спортінг 3:1
Голи: Смолдерс, 7 (з пен), Конте, 79, Арбайтман, 82 - Салейру, 38

Гент: Джордаевіч, Баріч, Вилс (Хансвейт, 28), Шулер, Уоллас, Любянкіч, Тейс, Смолдерс, Де Смет (Конте, 73), Ель Ганассі, Кулібалі (Арбайтман, 66)

Спортінг: Хільдебранд, Абель, Коельо, Торсіглері, Евалд, Сапатер, Андре Сантос, Седрік (Поштіга, 59), Яннік, Саломан (Перейра, 79), Салейру (Вальдес, 69)