Football-stars

• 06.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость

Команда з Білорусі досягла історичного успіху, обігравши на мінському стадіоні Динамо гостей з Придністров'я.

Підопічні Віктора Гончаренко при певних розкладах могли вже сьогодні офіційно забронювати собі одне з перших двох місць в групі Е. Для цього борісовчанам необхідно було перемагати, при цьому в паралельному матчі квартету повинен був трапитися будь-який результат, окрім перемоги футболістів з Алкмаар.

Свою частину вечірньої програми гравці білоруського клубу почали реалізовувати без зволікання. Через лише трохи більше чверті години на табло мінського стадіону "Динамо" загорівся рахунок 1:0. Це Родіонов, опинившись віч-на-віч з кіпером гостей Стояновим після помилки ворожої оборони, обіграв того і закотив м'яч у ворота, не дивлячись на надзусилля відразу двох гравців тираспольського клубу, які намагалися перешкодити кругляш перетнути лінію.

Минуло ще 16 хвилин матчу, і Шерифу вдалося зрівняти рахунок. Гості, треба визнати, відразу ж після пропущеного м'яча притиснули підопічних Гончаренко до їхніх воріт і на гол цілком напрацювали. Забив ж його Єрохін, красиво підрізали головою фланговий простріл справа.

З'ясування відносин між двома представниками пострадянського простору перенеслися на другий тайм, і там вже перевага господарів не викликало ні в кого сумнівів. Правда, команді з Борисова здорово допоміг той факт, що основний кіпер Шерифа Стоянов отримав травму в ігровій ситуації, а який вийшов замість нього стажу, м'яко кажучи, не блиснув.Спершу необстріляного молдованином у воротах роздрукував Павлов, а потім точним ударом зі штрафного і Ренан Брессан змусив вийняти м'яч з сітки. Цей гол білоруського бразильця фактично поставив крапку в матчі, а заодно і в тріумфальному 4-Туровом виступі хлопців Гончаренок в груповому турнірі ЛЕ. 10 очок у 4-х матчах - БАТЕ вперше затримається в єврокубках до весни!