Football-stars

• 19.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Напередодні матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Ліона" голкіпер "Реалу" Ікер Касільяс закликав уболівальників прийти на стадіон і підтримати команду Жозе Моурінью.

"У матчі з "Ліоном” нам буде потрібна підтримка наших уболівальників. Ми хочемо, щоб люди прийшли на стадіон і повболівали за нас. Ми повинні бути разом, щоб це був дійсно класний матч. Настав час нашого виходу у чвертьфінал.

"Ліон” - непростий суперник, але ми підійдемо до гри з максимальною концентрацією, і сподіваємося, що наші вболівальники організують нам підтримку, гідну єврокубкового вечора.

Мій найбільш приємний спогад про матчі Ліги чемпіонів - протистояння з "Баварією”, коли нам потрібно було відіграватися після 1:2 в першому матчі. Нам було дуже непросто, але завдяки вболівальникам ми забили два м'ячі у другому таймі”, - сказав Касільяс.