Football-stars

• 28.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость

Спартак і Жиліна хочуть шокувати своїх більш іменитих суперників, два тижні назаж тільки моментами полякати їх вдалося.

Челсі - Спартак

Середа, Лондон, стадіон Стамфорд Брідж, 21:45, арбітр Джюнейт Чакір (Туреччина).

Тактика

Пенсіонери отримали впевнену перемогу в першому поєдинку, і зараз Карло Анчелотті може з легкістю дати можливість відпочити деяким свої футболістам. Так, у матчі з москвичами на поле не вийдуть Малуда та Босінгва, яких варто приплюсувати з залишився списком травмованих футболістів. Італієць не відмовиться від схеми 4-3-2-1, і на вістрі сьогодні вперше в нинішній Лізі чемпіонів повинен з'явитися Дідьє Дрогба, не грали у старті перш через травми і хвороб.

Не буде особливих сюрпризів і від Валерія Карпіна, хоча напередодні зустрічі йому довелося зіткнутися з травмами парочки футболістів - Паршивлюк і Арі. Участь у матчі Алекса, пропускає перший матч ще під питанням, рівно як і поява Кирила Комбарова, не виходив на поле ще з липня. Тим не менш, на правому фланзі півзахисту при будь-якому розкладі вийде Айден Макгіді, а в цілому червоно-білі напевно знову зіграють за схемою 4-2-3-1.

Психологія

Очевидно, що лондонська команда практично повністю вирішила питання з виходом в плей-офф, і домашня перемога над Спартаком допоможе їм зробити це офіційно. З одного боку, Синім і не варто було й б рвати жили, але перша перемога над командою Карпіна вийшла настільки простий, що, здається, Челсі зможе взяти своє і в півсили.
Визначальний матч для гостей - домашній поєдинок проти Марселя. У разі поразки Спартака сьогодні, французи зрівняються за кількістю набраних очок з москвичами, але їм у будь-якому випадку буде необхідно перемагати в Лужниках. Слід вважати, що при всьому бажанні піднести сюрприз, червоно-білі не стануть робити з поразки трагедії.

Ключові протистояння

Дрогба - оборона Спартака

Івуарієць зараз набирає форму, і в поєдинку з Блекберном виглядав досить непогано. Що покаже московська захист проти Дідьє?

Коул - Макгіді

Шотландець найнебезпечніший людина на флангах Спартака, в той час, як проти нього - швидкісний і вміє практично все Ешлі Коул. У першому матчі Айден вдавалося не так багато - можливо, в Лондоні буде інакше?

Анчелотті - Карпін

Цілком можливо, менеджер Челсі дасть відпочити ще декільком гравцям, і або з перших хвилин, або вже під час зустрічі у складі Синіх з'являться гравці найближчого резерву. Чи зможе ймовірними перестановками скористатися Валерій Карпін?

Слова

Карло Анчелотті, менеджер Челсі:

"Ми хочемо продовжити перемагати. Спартак грав добре у другому таймі два тижні тому, а ми показали дуже оборонний футбол. Цього разу зіграємо по-іншому".

Валерій Карпін, головний тренер Спартака:

"Це буде важкий матч, проти однієї з найсильніших команд чемпіонату. Але я б не сказав, що він буде визначальним. Можливий будь-який результат - у другому таймі попередньої зустрічі ми показали, що можемо грати з ними на рівних".

Челсі (орієнтовний склад): Чех - Іванович, Террі, Алекс, Коул - Ессьєн, Мікель, Жирков - Анелька, Дрогба, Калу

Спартак (орієнтовний склад): Дикань - Макєєв, Сухі, Штранцль, Іванов - Шешуков, Ібсон - Макгіді, Алекс, Д. Комбаров - Веллітон

Травмовані: Малуда, Босінгва, Лемпард, Рамірес, Бенаюн - Паршивлюк, Арі

Под питанням: Алекс (Спартак)

Дискваліфіковані: немає