• 25.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Кияни розписали мирову нічию з ізраїльським "Маккабі".

Важко сказати, чи такий результат є позитивним для київського клубу. З одного боку перемога у сьогоднішньому матчі була необхідною, і підопічні Юрія Сьоміна зобов'язані були брати три очки з таким суперником, а з другого, "Маккабі" й взагалі могло перемогти і залишити "Динамо" ні з чим.

Матч розпочався досить спокійно. Команди не рвалися вперед, і поступово збільшували темп гри. На 10 хвилині поєдинку кияни відкривають рахунок у зустрічі. Відзначився Ідеє, якого вивів на побачення з голкіпером Алієв. Майже одразу ж ізраїльтяни мали можливість відновити рівновагу. Даббур сильно пробив і влучив у поперечку. Згодом господарі поля перехопили ініціативу у протистоянні і почали створювати свої небезпечні моменти біля воріт Шовковського. Було багато боротьби на полі, жорстоко грали проти своїх опонентів футболісти тель-авівського клубу. Перед свистком на перерву Міха класно пройшов по центру, і вистрілив по воротах Шовковського, зрівнявши рахунок у зустрічі.

У другому таймі була рівна гра рівних суперників. Іноді гостріше діяло "Динамо", іноді "Маккабі". Господарі поля намагалися перемогти перед своїми вболівальниками, але нічого з цього не вийшло. "Динамо" також прагнуло зробити подарунок Андрію Шевченку, якому сьогодні виповнилося 35 років, але все завершилося з рахунком 1:1.

Тепер на підопічних Юрія Сьоміна чекає важка гра у чемпіонаті з полтавською "Ворсклою", яка сьогодні програла свій поєдинок із "Гановером", тому необхідно добре відпочити, і продовжувати виступати на високому рівні, демонструючи хороший та яскравий футбол.

"Маккабі" - "Динамо" - 1:1

Голи: Ідеє (10), Міха (43)