12 років не міг "Мілан" здолати на виїзді "Наполі" і мало бракувало, аби неаполітанці продовжили цю традицію.

"Наполі” - "Мілан” - 1:2

Голи: Лавессі, 78 — Робінью, 22, Ібрагімовіч, 71

Вилучення: Пацієнца, 45.

Багато чого у грі вирішило вилучення Пацієнци на 45-ій хвилині, який здобув дві зовсім необов’язкових жовтих картки.

Заради справедливості варто зазначити, що перший тайм виявився дещо нудним і гості пішли на перерву за рахунку 0:1 на користь гостей.

Хоча варто згадати один неприємний епізод у першій половині, коли через зіткнення Маджо та Антоніні обидва були змушені покинути поле з підозрою на струс мозку.

Та для Мілану”, як це не дивно, вимушена заміна стала навіть корисною, адже замість Антоніні вийшов Массімо Оддо, який в підсумку і віддав дві гольові передачі. До речі, на поле Массімо вийшов вперше в цьому сезоні.

Друга половина видалася значно веселішою. "Наполі” за шаленої підтримки стадіону помчався вперед, проте запал господарів дещо пригасив Златан Ібрагімовіч, який подвоїв перевагу гостей.

До честі "Наполі”, вони не здалися, і до завершення поєдинку зусиллями Лавезі відквитали один м’яч. Могли й зрівняти рахунок, проте чи то сил, чи то влучності, чи то просто часу їм забракло. Та все рівно за свої старання вони покидали поле під бурхливі оплески стадіону.