Football-stars

• 16.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Жахливі травми, курйози, червоні картки - таким бойовим видався матч у Алчевську.

Старт поєдинку шокував усіх: вже на 5-й хвилині Ліпартія, який вибіг на побачення з Романенком, замість удару по воротах, "в'їхав" у воротаря гостей, фактично "виключивши" того". Вердикт арбітра був миттєвим - червона картка для гравці "Зорі". Звісно, грати весь матч у меншості не просто. Однак, забігаючи наперед, відзначимо, що господарі так і жодного разу не пробили у ствір воріт лучан, фактично безвольно програвши зустріч.

А от команда Кварцяного, схоже, зовсім не переживала за результат. "Хрестоносці" контролювали хід гри, однак в жодному разі її не форсували. Така прямолінійна тактика луцького колективу дала результат в другому таймі, коли найкращий бомбардир чемпіонату Майкон, який вийшов на заміну, повернувшись на поле після дискваліфікації, замкнув подачу з кутового Пічкура - 1:0 і 11 м'яч для бразильця в чемпіонаті.

Гра частенько переривалась свистками арбітра. Гравці моментами діяли дуже грубо. Як наслідок, стюарди не раз виходили на поле з ношами. Були й курйози у зустрічі: з Шарпара опоненти зняли труси, а хавбек "Волині" Лопес, який намагався помститись за це луганчанам, не влучив у порожні ворота з двох метрів, пробивши над перекладиною.

Зрештою, гості свого добились на останній компенсованій хвилині - другий м'яч на рахунку Бути. Луцьк піднімається на 9-ту сходинку, а "Зоря" все нижче і нижче. Здається, Чанцеву відставки не уникнути.

"Зоря" - "Волинь" - 0:2 (0:0)

Голи: Майкон 65, Бута 90+5.

Вилучення: Ліпартія 5 ("Зоря").