Football-stars

• 18.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
"Бетіс", навіть попри те, що вперше у чемпіонаті втратив очки після поразки від "Хетафе", залишився на вершині турнірної таблиці.

ГЕРОЙ

Проте одразу чотири команди наблизилися до нього на відстань нічиєї. Є у цьому пелетоні і "Севілья”, яка в одному із центральних матчів туру у наднапруженому протистоянні з "Валенсією” таки зуміла взяти три очки. Не в останню чергу ця перемога дісталася завдяки вдалим діям голкіпера "Севільї” Хаві Вараса. Весь другий тайм, в якому господарі, до речі, грали у меншості, саме він не дозволив багатьом атакам "Валенсії” завершитися голом, і господарі зуміли втримати мінімальну перевагу, яку на 18-й хвилині їм створив Кануте.

ГРА В ПІЧІЧІ

Роналду і Мессі, як і в минулому сезоні, знову розпочали свої мегабомбардирські перегони. У звітному турі вони відзначилися хет-триками. Але це вже, напевне, мало кого дивує. Тепер Мессі, маючи в активі 8 голів випереджає португальця на один влучний удар, але щось підказує, що 1-м та 2-м місцем вони ще мінятимуться не раз. А от змагання асистентів очолює Мессі, який має в активі 6 гольових передач. В Озіла з "Реалу” на дві менше.

ПЕРШЕ ОЧКО

Нарешті змінив нуль на одиницю у графі "набрані очки” хіхонський "Спортінг”, який зіграв з "Расінгом” внічию — 0:0. Хоча, наступного напевне доведеться чекати ще довго, адже гра хіхонців зовсім не вражає. А для "Расінга” ця нічия стала третьою у чемпіонаті, і 3 очки — наразі також максимум цієї команди.

СУМНА "МАЛАГА”

Вперше зіграла внічию і "Малага”, яка грала в гостях із "Сарагосою”. Такого нудного матчу, яким виявився цей, ще, напевне, довго доведеться чекати. Про це, зокрема, яскраво свідчать і нулі на табло. Щоправда, був у цьому матчі і епізод, який став його окрасою. Вже у доданий час голкіпер "Сарагоси” Роберто якимось неймовірним сейвом врятував для своєї команди нічию.