Football-stars

• 05.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость

Два голи Ромеля Лукаку принесли збірній Бельгії досить впевнену перемогу у Воронежі.

Бельгійці з місця в кар'єр почали гру на воронезької футбольній арені з романтичною назвою "Центральний стадіон профспілок". Допоміг їм у цьому Ігор Акінфєєв. Після передачі назад воротар збірної Росії не зумів зупинити м'яч. Сфера покотилася на кутовий, але Ігор вирішив будь-що-будь врятувати свою команду від стандартного положення. Ціною такого геройства став гол у ворота господарів. Акінфєєв таки не дозволив м'ячу покотила за лицьову, але вибив його точно на ногу Азар, якому не склало праці віддати передачу в центр штрафного на Лукаку. А 17-річному акселерату потрібно було докласти ще менше зусиль, щоб відправити снаряд у порожні ворота. 0:1. У цей час годинник на Спаській башті ледве встигли відрахувати дві хвилини з того пам'ятного моменту, коли арбітр дав стартовий свисток.

Росіянам не вдалося відразу після пропущеного гола захопити ініціативу. Бельгійці грамотно оборонялися, починаючи тиск на супротивника ще на його половині поля. У росіян було кілька хороших атак, але до реально небезпечних моментів справа не доходила.

Гості теж не забували про атаки. Особливо активним був автор гольової передачі на Лукаку Еден Азар.Атакуючий хавбек не соромився йти в обвідку і періодично йому вдавалося прориватися на вільний простір, загострюючи ситуацію. Проте до реально небезпечного завершального удару бельгійці свої атаки не доводили. До пори до часу.

У середині другого тайму знову нагадав про себе Лукаку. Форвард Андерлехта спочатку розкидав трьох суперників на підступах до штрафного збірної Росії, а через пару хвилин виконав те ж саме з центральними захисниками господарів вже в межах 16-метрової зони.Закінчив свій рейд Ромеля точним ударом повз Акінфєєва.

Після другого забитого гола 17-річний герой матчу відправився відпочивати, а бельгійці повністю зосередилися на оборонних діях. А точніше, притулилися до своїх воріт, за що могли поплатитися, і не раз. Пару забійних моментів запоров тільки що вийшов на заміну Бухаров, ще разок Дзагоєв не потрапив у ворота ударом головою в падінні ... І взагалі в бельгійській штрафний на останніх хвилинах постійно було неспокійно. Але м'яч вперто не йшов у створ воріт гостей. Тому 0:2, і перемогу бельгійців, в принципі, можна назвати впевненою, адже росіяни почали грати хвилин за 15 до фінального свистка.