Football-stars

• 02.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Попри те, що "Порту" прогнозували легкий прохід в 1/8 Ліги Європи після перемоги у першому матчі в гостях у "Севільї" - 2:1, для "драконів" ледь все не закінчилося трагічно.

Хоча перипетії першого тайму нічого поганого "Порту” не віщували, адже "Севілья”, якій потрібно було забивати двічі, першу 45-хвилинку провела поблизу власних воріт.

Все змінилося після того, коли на 55-ій хвилині Санчеса замінив Луіс Фабіану. Гості пішли вперед і свіжий Фабіану змусив похвилюватися стадіон — 0:1. А ще через хвилину португальці залишилися у меншості — через грубощі поле покинув Перейра.

Після цього почалася відкрита гра, адже "Севільї” не було чого втрачати, а "Порту” отримав шанс для контратак. Проте, зрештою, матч так і завершився — 0:1, єдине, про що ще варто згадати — на 77-ій хвилині склади зрівнялися, оскільки другу жовту картку отримав Руано.

"Порту” - "Севілья” - 0:1 (0:0)

За підсумками двох матчів — 2:2.

Гол: Фабіану, 71

Попередження: Беллускі, 50 — Наварро, 13, Руано, 21, 77, Фабіану, 84

Вилучення: Перейра, 72 — Руано, 77

"Порту”: Елтон, Отаменді, Перейра, Фусіле, Роланду, Беллускі, Моутінью (Сепунару, 75), Фернандо, Халк, Варела (Майкон, 85), Фалькао (Гуарін, 74)

"Севілья”: Варас, Санчес (Фабіану, 55), Фасіо, Наварро, Руано, Навас, Ракітіч, Зокора (Медель, 46), Перотті (Ріос, 86), Негредо, Кануте