Football-stars

• 27.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость

Після видалення Торстена Фрінгса Твенте все ж таки забив два голи у ворота бремецев.

Два очки після трьох матчів - не кращий розклад для команди, яка розраховує продовжити боротьбу в плей-офф Ліги чемпіонів. Але Твенте з Вердером по закінченні половини групового турніру виявилися саме в такому положенні, і вихід з нього був один - перемагати у двобої четвертого туру. Кожен із суперників міг полегшити собі життя ще після гри в Енсхеде, але там, як пам'ятаєте, все закінчилося нічиєю 1:1, і на другому місці залишився Тоттенхем.

Напередодні другого протистояння суперники зазнали відчутних втрат. У Вердера мало того, що до цих пір відновлюються Візі і Налдо, так ще й у лазарет залягли флангові захисники Пасанен і Фрітц. Довелося Шаафу переводити Баргфреде в оборону - молодий талант зіграв праворуч, а місце на протилежному брівці зайняв інший номінальний хавбек Уеслі. Сильвестру, видно, вже зовсім не довіряють.

Твенте, в порівнянні з домашнім поєдинком, втратило відразу трьох гравців основи - лівого захисника Тіендаллі і центральних півзахисників Брами і Янссена, кандидатів у збірну Нідерландів. Останній, який забив Вердеру два тижні тому, вилетів перед самим початком матчу - травма, отримана на вихідних у грі з ПСВ все ж виявилася серйознішою, ніж передбачалося.

Перевага Вердера не стало несподіванкою ні для кого - бременці досить довго "запрягали", але до 35-й хвилині вже перевершували гостей по володінню м'ячем майже в два рази. Поки Музиканти підбирали ключі до володінь Михайлова, Твенте намагалося контратакувати, але випади команди Прюдомм "успішно" поров Янко, двічі замість того, щоб вийти сам на сам з Мілітцом, який програв боротьбу Уеслі.

Біля воріт Твенте стало гаряче приблизно з середини тайму - почин поклав хунт, стріляв з-за меж штрафної і ледь не потрапив у дев'ятку. Незабаром Михайлов помилився на виході при подачі кутового, але Предль головою не зумів спрямувати м'яч у ворота. А найнебезпечніший момент був у Пісарро - перуанець накрутив опонента, увійшов у штрафну, прицілився і низом дав у дальню штангу. Алмейда, який цілком міг зіграти на добиванні, сторопів і навіть не потрапив по м'ячу.

Під завісу першої половини гри Твенте все ж дало своїм вболівальником надію на успіх.Руїсу дали з лінії воротарського пробити в ближній кут - Вердер врятував Мілітц, через хвилину Чадлі вистрілив метрів з 14-ти, але м'яч просвистів над дев'яткою. 0:0 - за такого рахунку команди йшли на перерву в Енсхеде, то ж сталося і цього разу.

Другий тайм почався в шаленому темпі, і за якісь 12 хвилин біля воріт обох команд виникло по два небезпечних моменти, причому, "працювали" всього два гравці - Насер Чадлі і Угу Алмейда. Бельгієць стріляв з 12-ти метрів з льоту після необережної знижки Предль - виручив Мілітц, а потім, скориставшись пасом Руїса і нерозторопністю того ж Предль перевірив на міцність штангу. А ось Алмейді двічі заважав забити Михайлов - Микола відбив удар Угу з пари метрів головою і не дав форварду реалізувати вихід один на один.

На цьому феєрія закінчилася, і суперники зменшили темп - чим менше часу залишалося до фінального свистка, тим більше ставала ціна ризику. Ключовим епізодом матчу стало вилучення Торстена Фрінгса на 75-й хвилині, коли капітан господарів завалив Руїса, і арбітр розцінив порушення як фол останньої надії. Голландці могли тут же забивати - потерпілий Руїс катнув м'яч у штрафну на Вісгерхофа, але капітан банально не влучив по м'ячу; захисник, що з нього взяти.

Втім, досить швидко енсхедци реалізували чисельну перевагу. Уеслі в боротьбі з вийшли на заміну Шімпельсбергером втратив м'яч на чужій половині поля, півзахисник рвонув вперед, віддав пас на лівий фланг на Чадлі, і бельгієць, змістившись у центр, пробив з-за меж штрафної. М'яч йшов низом, і Мілітц був готовий його забрати, але свою справу зробив рикошет - круглий пролетів над воротарем і опинився в сітці.

Через три хвилин Де Йонг поставив крапку. Люк відгукнувся на подачу Руїса з лівого флангу і ударом головою в падінні розстріляв ворота. Твенте міг додати і третій, але красивому удару Руїса метрів з 16-ти не вистачило точності. Вердер ж навіть не намагався атакувати.

Твенте з п'ятьма очками займає третє місце, на два пункти відстаючи від Тоттенхема і Інтера. Команда Прюдомм тепер фаворит в боротьбі за місце в Лізі Європи, але очевидно, що енсхедци розраховують замахнутися й на плей-офф ЛЧ.

Вердер - Твенте 0:2
Голи: Чадлі, 81, Де Йонг, 84

Вердер: Мілітц, Баргфреде (Арнаутович, 59), Предль, Мертезакер, Уеслі, Фрінгс, Йенсен, Марін, Хунт, Пісарро, Угу Алмейда

Твенте: Михайлов, Росалес, Вісгерхоф, Дуглас, Лойгерс, Ландзаат, Де Йонг (Штокентрі, 90 +1), Бенгтссон (Шімпельсбергер, 76), Чадлі (Вуйчевіч, 86), Янко, Руїс

Попередження: Дуглас, Лойгерс

Видалення: Фрінгс, 75