• 17.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Команда Сьоміна - одінєю ногою в 1/8 фіналу Ліги Європи.

Протягом усього першого тайму ініціативою володіли турки, проте моментів біля воріт Шовковського створили обмаль. Динамівці теж не порадували своїх вболівальників якимось різноманіттям в атаці, проте саме підопічні Юрія Сьоміна зуміли відкрити рахунок у зустрічі. Гусєв подав кутовий, Шевченко пробив головою, а Вукоєвіч вдало піставив ногу. Відігралися турки завдяки точному удару Куарежми з 14-ти метрів. Тут звертає на себе увагу той факт, що португальця залишили абсолютно не прикритим у штрафному, а Шовковський хоча і дотягнувся до м'яча, все ж свою команду врятувати не зумів. Могли динамівці й піти на перерву у ранзі переможця, проте з хорошим ударом здалеку Єрьоменка впорався Арікан.

А в другому таймі динамівці просто вкатали турків у газон. Забивали за киян Шевченко, Юссуф та Гусєв з пенальті. Були моменти і в "Бешикташу", але двічі чудову реакцію після ударів Бобо і Гуті демонстрував Шовковський. Щоправда, могли й динамівці забити більше - на початку тайму Ярмоленко запоров вихід віч-на-віч з Аріканом. Але у будь-якому випадку 4:1 - просто чудовий результат для команди Сьоміна.