Football-stars

• 16.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
Полтавська "Ворскла" демонструє неабиякий характер, вилізши з-під 0:2 у матчі з "Металістом". Мабуть, харків'яни не дивилися попередній матч полтавчан проти "Таврії".

"Металіст" - "Ворскла" - 2:2

Голи: Хав'єр, 18, Соса, 37 - Безус, 70, Оберемко, 89.

"Металіст" у протистоянні з "Ворсклою" чомусь вирішив що для перемоги достатньо рахунку 2:0 після першого тайму. До перерви перевага харків'ян не викликала ні в кого сумнівів. І рахунок 2:0 повністю відповідає тому, що відбувалося на полі. Що тут казати, якщо Дишленковіч вперше забрав м'яч до рук лише на 45-й хвилині.

А ось по перерві команди наче підмінили. Причому, що одну, що другу. "Металіст" повністю зупинився, натомість "Ворскла" великими силами пішла вперед. Навіть врятовані кілька разів Дишленковічем ворота у першій половині другого тайму не стали для харківських футболістів сигналом, що на одній нозі сьогодні виграти не може ніхто. І покарання прийшло ближче до фінального свистка: спочатку Безус суперударом в падінні через себе, а згодом Оберемко принесли нічию для Полтави.