• 28.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость

Нічиєю завершився поєдинок на Паркене між лідерами групи D.

Барселона їхала в Копенгаген з метою здобути три очки і за два тури до кінця групового етапу забезпечити собі місце в плей-офф. Тим не менш, Пеп Гвардіола прекрасно розумів, що завдання це зовсім непроста - на виїзді його команда вже давненько не перемагає в рамках ЛЧ. І навряд чи ставив завдання перемогти будь-якою ціною, бо для каталонців зараз куди важливіше уберегти своїх лідерів від лазарету - у чемпіонаті адже теж неабияка боротьба з Реалом намічається.

Стале Сольбаккен у свою чергу приємно здивував футбольну громадськість в перших трьох турах Ліги чемпіонів. Перемоги над ПАТ і Рубіном, непогана гра на Камп Ноу ...Тому було ясно, що на рідному Паркене вони Барселоні розгулятися не дадуть. Свої зубки господарі показали вже на третій хвилині, коли Клаудемір (раджу звернути увагу на цього хлопця, непогане майбутнє його чекає) хльостко пальнув метрів з 25-ти і потряс хрестовину воріт Вальдеса.

Копенгаген спочатку і зовсім виглядав переконливіше своїх зіркових опонентів. Проявляв активність на фланзі нестаріючий Гронкьяер, здорово його ж на брівці підтримував Вендт, постійно пресингував захисників Н'Дойе, в стані готовності тримав свою колотуху Клаудемір. Але останньої передачі господарям виразно не вистачало.

Такий передачі, якою може похвалитися Іньєста. Андрес (один з головних претендентів на Золотий М'яч, нагадаю) на 22-й хвилині створив шанс для Вільї (Віланд перевів удар Давида в дальню штангу), а на 42-й - для Мессі (Лео забарився з ударом і кіпер данців обікрав аргентинця) . До другого епізоду, правда, рахунок вже був 1:1. Спершу той же Мессі підхопив м'яч після відскоку від Дзанкі і другим дотиком з меж штрафного відкрив рахунок, а через хвилину Клаудемір скористався помилкою Вальдеса і відновив статус-кво.

У перерві Сольбаккен, судячи з усього, вніс деякі корективи в гру і дав необхідні підказки, бо Копенгаген у другому таймі заграв ще краще! Періодично господарі навіть дозволяли собі замикати каталонців у їх штрафному і серйозно тиснути на всіх фронтах.

Так, моменти все ж частіше виникали біля воріт Віланда (Іньєста пробив в кіпера, Кейта промахнувся), але протидія данців вражало. При цьому це була зовсім не гра на відбій, а досить осмислені організовані дії. Які могли закінчитися крахом на другій компенсованій хвилині, коли вийшов на поле Педро крутнув м'яч від кута штрафного під дальню штангу.Справедливість восторжествувала, коли почувся звук удару м'яча об стійку.

1:1 - обидві команди ще на крок наблизилися до виходу в наступний раунд. Враховуючи, що між собою вони вже матчі зіграли, шанси у них непогані.

Копенгаген - Барселона 1:1
Голи: Клаудемір, 32 - Мессі, 31

Копенгаген: Віланд, Поспех, Дзанка, Антонссон, Вендт, Боланьосу (Ділейні, 90 +1), Квіст, Клаудемір, Вінгаард (Оттесен, 90), Гронкьяер, Н'Дойе

Барселона: Вальдес, Дані Алвеш, Піке, Пуйоль, Абідаль, Бускетс, Хаві, Кейта, Іньєста, Мессі, Вілья (Педро, 80)

Попередження: Поспех - Бускетс