Football-stars

• 26.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
"Манчестер Юнайтед", попри те, що перемагав "Базель" у першому таймі — 2:0, врятував для себе нічию лише на 90-й хвилині.

Нічию манкуніанцям приніс влучний удар Ешлі Янга — 3:3.

У "Реалу” не виникло жодних проблем з "Аяксом” - 3:0. Розгром розпочав Роналду, а довершували Кака та Бензема.

У групі А дубль Гомеса допоміг "Баварії” здолати "Манчестер Сіті” - 2:0. Такий же рахунок зафіксовано і у Неаполі — удари Гамшіка та Кавані змусили капітулювати "Вільяреал”.

"МЮ” - "Базель” - 3:3 (2:0)

Голи: Велбек, 16, 17, Янґ, 90 — Фрей, 58, Фрай, 60, 76 (з пен.)

"Оцелул” - "Бенфіка” - 0:1 (0:1) Гол: Сезар, 40 "Ліон” - "Дінамо” (З) — 2:0 (2:0) Голи: Гоміс, 23, Коне, 42 "Реал” - "Аякс” - 3:0 (2:0) Голи: Роналду, 25, Кака, 41, Бензема, 49 "Баварія” - "Ман. Сіті” - 2:0 (2:0) Голи: Ґомес, 38, 45 "Наполі” - "Вільяреал” - 2:0 (2:0) Голи: Гамшік, 14, Кавані, 17 (з пен.) "Трабзонсбор” - "Лілль” - 1:1 (0:1) Голи: Кольман, 75 (з пен.), Соу, 31