Football-stars

• 27.04.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость

Бенфіка, ведучи в рахунку по ходу матчу 4:0, на останніх хвилинах дозволила собі розслабитися, але все ж не настільки, щоб втратити перемогу.

Вболівальники на Естадіо Да Луш стали свідками цілої граду голів, більшість з яких, на радість Бенфіці, влетіло у ворота Уго Льоріса. Ліон повторив незавершений подвиг Тоттенхема в першому матчі з Інтером, відігравши три голи з чотирьох. Хіба що французи не грали в меншості.

У дебюті поєдинку два голи забив Джиммі Бріан, але в обох випадках помічник арбітра зафіксував положення поза грою. Потім взялася за справу лісабонська команда. На 20-й хвилині рахунок у матчі відкрив Алан Кардек, чудово пробивши головою з 11-ти метрів після подачі зі штрафного у виконанні Мартінша. До кінця першого тайму Орли тільки нарощували обороти, що дозволило їм піти до роздягальні на 15-хвилинний брейк, ведучи в три м'ячі. На 32-й хвилині Фабіу Коентрау, якого Кріс і Діакате забули на розі воротарської, класно зловив м'яч на ногу. Льоріс навіть примудрився зреагувати на цей постріл, але його дотик до м'яча не завадило круглого затріпотіти в сітці. А Хаві Гарсія забив Ліону "у роздягальню", з лінії воротарського переправивши м'яч у ворота після подачі кутового у виконанні того ж таки Карлуша Мартінша. Були у Бенфіки ще моменти, причому парочку з них з легкістю можна охрестити стовідсотковими, але і здобутого переваги, здавалося, не бракувало.

Тим більше, що в середині другого тайму Фабіу Коентрау оформив дубль, і навряд чи можна знайти того, хто б вірив після цього в порятунок Олімпіка. Забив португальська краек, до речі, дуже ефектно. Після швидкої контратаки Фабіу вивели на ворота суперника, але Коентрау не став зближуватися з Льоріс, а в дотик перекинув м'яч через який вибіг назустріч воротаря.

Ще до цього Пюель випустив на заміну замість центрбека Діакате форварда Гоміса, але тоді здавалося, що цей тренерський хід може тільки довести кількість пропущених м'ячів Льоріс до зовсім вже принизливого. Однак ближче до кінця поєдинку Ліон почав забивати, чого пасивно сприяла вкрай розслабився оборона господарів. Захисники Бенфіки думали про подальшу боротьбу в групі Ліги чемпіонів, про наступний матч у Лізі Сагреш, про преміальні, про келих пива - про що завгодно, тільки не про все ще триває матчі. Ліон покарав за це лісабонців трьома голами, які забивалися з інтервалом у десять хвилин. Якби футбольний матч тривав 100 хвилин замість 90 - французам визначено вистачило б цього часу, щоб вирвати нічию, а то і перемогу. Але відразу ж після третього гола у ворота Роберто арбітр просвистів про закінчення матчу, поховавши ледь народилася інтригу.

Залишилося згадати, як забивали ліонці: Гуркюфф в дотик метрів з 14-ти відправив м'яч у верхній кут воріт після пасу Ляказетта; Гоміс замкнув подачу Гуркюфф з кутового, а Ловрен забив головою в порожні ворота, скориставшись помилкою Роберто на виході.

Для того, щоб забезпечити собі вихід з групи, французам вистачило б і нічиєї, а так - інтрига жива. А три пропущені голи на останніх хвилинах звітної зустрічі ще можуть відгукнутися лісабонським Орлам при визначенні "вихідців" в 1 / 8.

Бенфіка - Ліон 4:3

Голи: Алан Кардек, 20, Фабіу Коентрау, 32, 67, Хаві Гарсія, 42 - Гуркюфф, 75, Гоміс, 85, Ловрен, 95