• 13.05.2024
  • ---
  • Автор: От: Гость
ЦСКА втримує відрив. Московський клуб зумів повернути собі відрив, розміром у 7 балів, від найближчого переслідувача - пітерського "Зеніта”.

В 17 турі Прем’єр-ліги "армійці” приймали у Москві "Крилья Совєтов”. Проблем із самарцями у підопічних Cлуцького не виникло - вже на 16-й хвилині Хонда знайшов своїм пасом у штрафному майданчику голову Думбії і івуарієць, забиваючи 10 м’яч у сезоні, виходить у лідери бомбардирської гонки.

На 39-й хвилині японцю нікого не довелось шукати - удар зі штрафного і 2:0 на користь ЦСКА. До перерви Думбія встиг оформити дубль, щоправда другий м’яч форвард забив у власні ворота.

Після перерви московські трибуни голів більше не бачили. Попри те, що із 57 хвилин зустрічі гості грали у меншості - награв на червону Таранов. 2:1. ЦСКА продовжує впевнено лідирувати у російській Прем’єр-лізі.